AestheFill – новый филлер на основе полимолочной кислоты

Кожній жінці хочеться виглядати красивою, проте на шляху до цього можуть стояти недоліки шкіри і вікові зміни. На щастя, в світі косметології з’явився абсолютно новий препарат, який встиг сподобатися не одному експерту в області косметології. Aesthefill – це препарат, який відкриває абсолютно нові можливості для контурної пластики.

AestheFill – дивопрепарат для краси шкіри

AestheFill-філер, виготовлений на основі полімолочной кислоти. Країна виготовлення-Південна Корея. Завдяки саморассиоктующимся властивостям, її використовують вже більше 20-ти років в області хірургії для виготовлення хірургічних ниток.
Завдяки пористій структурі AestheFill процес відновлення тканин проходить ефективніше: частинки, потрапляючи в проблемну зону, оновлюють обсяги і розгладжують зморшки різної глибини.
Важливий факт: в складі препарату немає білкових компонентів, які можуть спровокувати алергічну реакцію.

Крім того, якщо процедура виконана висококваліфікованим майстром, то після її проведення не виникне побічних ефектів.

На сьогоднішній день AestheFill активно використовується в Росії, Америці та країнах Європи. Його вибирають за зручність використання склад і високу ефективність. Крім того Естерфіл має наступні переваги:

 1. Безпека
 2. Відсутність набряків
 3. Легка переносимість без побічних реакцій
 4. Не закупорює дрібні судини
 5. Підтримує об’єм тканин
 6. Тривалий ефект
 7. Невисока ціна
 8. Відсутність переміщення препарату в сусідні тканини

Чому саме Естефіл?

Раніше було сказано, що в складі AestheFill полімолочна кислота. Цей компонент отриманий з натуральних ресурсів і завдяки цьому препарат легко приймається організмом, не викликає побічних дій або ускладнень.

Через деякий час AestheFill остаточно метаболізується і розкладається на два компоненти – глікоген і молочну кислоту. В результаті ПМК виводиться природним шляхом в формі двоокису вуглецю і води.

Можна навести масу аргументів, чому Естефіл – кращий філлер для відновлення шкіри. Один з них –

біосумісність з організмом і біорозкладаність, про це вже було сказано вище. Другий аргумент-речовина не мігрує і залишається строго в тій зоні, в яку її вкололи. Багато пацієнтів побоюються того, що речовина переміститися в сусідні тканини, проте з Естефіл такого не станеться.

Ще одним плюсом є правильна форма частинок, завдяки чому при введенні препарату не закупорюються дрібні судини. Наприклад, багато філерів безформні, що призводить до їх безладного розташуванню між шарами шкіри і закупорці.

Однак незважаючи на всі переваги і безпеку препарату, деяким людям краще утриматися від його використання якщо є протипоказання: запалення в місці проведення процедури, наявність герпесу в стадії загострення, порушення згортання крові, келоїдні рубці і схильність до їх утворення, епілепсія, ГРВІ, вагітність, період годування груддю.

Ефективність філеру Aesthefill

Естефіл виділяється серед своїх конкурентів не тільки прекрасним складом і легкою переносимістю організму, але й високою ефективністю. Однієї процедури в 1.5-2 року досить, щоб усунути недоліки шкіри і надати їй гарний, здоровий вигляд. Крім того, препарат має накопичувальну дію, тому з плином часу колаген і гіалуронова кислота поступово накопичуються.

Когда появится результат?

Найголовніше питання: Коли ж чекати чудодійного ефекту? Відразу після процедури, але остаточний результат через 2-3 міс! Всього однієї ін’єкції досить, щоб помітити поліпшення. Через кілька днів після проведення може трохи зменшитися обсяг через виведення води. Однак на ефективності і результаті це ніяк не відіб’ється.

Порядок проведения процедуры

Перш за все проводиться консультація. Косметолог визначає, чи є протипоказання, проводить огляд проблемних зон і становить схеми введення препарату.

Сама процедура проходить так:

 1. Спочатку фахівець готує шкіру, видаляє макіяж і надлишки шкірного сала, завдає антисептик на проблемну зону.
 2. Далі вводиться препарат під шкіру на різних рівнях дерми. Естефіл вводять або місцево, або по всій площі обличчя.
 3. Спеціаліст робить легкий масаж, щоб препарат рівномірно розподілився.

Після ін’єкцій не потрібен особливий догляд за шкірою і реабілітація. Слід тільки дотримуватися таких правил:

 1. Не наносити макіяж перший час.
 2. Рідше стосуватися місць ін’єкцій, щоб не занести інфекцію.
 3. Намагатися не піддавати себе впливу занадто високих або дуже низьких температур.
 4. Зменшити фізичні навантаження.
 5. Відмовитися від зловживання алкоголем.

Висновки

Естефіл-ефективний препарат, який може стати альтернативою пластичної операції. Він ефективний проти зморшок, птозу, складок та інших вікових змін шкіри. Крім того, Aesthefill не має побічних реакцій і здатний підтримувати еластичність і здоровий вигляд шкіри протягом тривалого часу.

Результат від процедури залежить також і від компетентності і професіоналізму фахівця. Косметологи не тільки підберуть індивідуальне дозування, яке забезпечить найбільш ефективну корекцію недоліків шкіри, але і уважно поставляться до побажань кожного клієнта. Чекаємо вас в Києві за адресою: вул. Костянтинівська, 46/52.

AestheFill — новый филлер на основе полимолочной кислоты ПАСТУРА

Отримати детальну консультацію та записатися на процедуру можна за телефонами:

096-365-35-65
050-136-30-10