Біоревіталізація для людей схильних до набряків

А Ви знаєте, що не обов’язково вдаватися до пластичної хірургії і підтяжкам, щоб обличчя виглядало молодим і свіжим? Досить давно в б’юті індустрії користуються популярністю уколи краси, проте справжнім проривом став винахід вчених – ПДРН препарати.

ПДРН – полінуклеотіди, які надають широкий вплив на шари шкіри і процеси, що протікають в ній. Під час створення ПДРН препаратів, перед ученими стояло завдання добитися високого рівня ефективності при відсутності алергії. І дійсно, препарати цієї групи не викликають алергії, оскільки зроблені на основі органічної сировини і мають в собі екстракт ДНК з молок самців риб сімейства лососевих.

Так як ДНК тканини гонади вищезазначених риб схожі з кодом людських лейкоцитів, такий препарат має високий вплив на організм людини і не викликає алергії.

Ін’єкційна косметологія з полинуклеотидами і гіалуроновою кислотою

Препарат Gtm gold cell 8% pdrn – неперевершений мікс для мезотерапії. Шкіра його добре приймає, він має ефект відновлення клітин, впливає на вікові зміни. Надає ефект зволоження, підвищує еластичність і знижує вираженість зморшок, прибирає схильність до набряків.

Властивості Gtm gold cell 8%:

  • стимулює діяльність фібробластів і колагенових речовин, сприяючи секреції різних факторів росту клітин, таких як FGF, EGF і IGF;
  • утримує гіалуронову кислоту в дермі шкіри, підтримуючи її зволоження весь час;

Переваги компонентів Gtm GOLD CELL:

  • Збільшує метаболічну активність фібробластів (клітин шкіри), регенерує глікозаміноглікани і глікопротеїни, а також колаген;
  • Повертає в процес постарілі клітини, робить їх активними;
  • Служить каркасом, навколо якого починають рости нові клітини;
  • Забезпечує синтез ДНК.