Контурна пластика FACETEM – миттєве омолодження та корекція обличчя

FACETEM – це якісний філер, в основі якого лежить гідроксиапатит кальцію.

Він забезпечує:

 • заповнення зморшок,
 • корекція рис обличчя (форма овалу обличчя, вирівнювання симетрії),
 • збільшення вилиць, носа, підборіддя,
 • відновлення втраченого обсягу (щоки та ін.),
 • довготривалий ліфтинг,

 • оздоровлення шкіри – збільшення щільності, товщини, еластичності та пружності.
Це геніальна розробка південнокорейської компанії Daewoong Group, яка більше 20 років успішно займається створенням препаратів для контурної пластики.

У чому особливість уколів краси FACETEM?

Якщо коротко, то FACETEM – якісний та комфортний препарат, результатами якого ви залишитесь задоволені.

Його характерні риси:

 • Природність. Після процедури ви будете виглядати так, ніби це ваша природна краса. Це досягається завдяки гомогенності та однорідності препарату, а також майстерністю лікаря.
 • Миттєвий ефект. З косметологічного кабінету ви вийдіть вже без зморшок та/або з відкоригованою зовнішністю. Через деякий час шкіра почне оздоровлюватися та омолоджуватися в міру засвоєння філера.
 • Строго очікуваний результат. Через спеціальний розмір мікросфер гідроксиапатиту кальцію та структури гелю, в якому вони плавають препарат зберігається в потрібному місці та не мігрують по тканинах.
 • Тривалий ефект. Досить повільно виводиться з організму та згодом заміщається власними тканинами. Завдяки цьому ефект зберігається досить довго.
 • Безпека. Не токсичний та не викликає алергії, тому що повністю біосумісний з тілом людини.
 • Легкість введення. Лікарі та їх пацієнти люблять цей препарат завдяки легкості введення та комфортності самої процедури.

Що таке гідроксиапатит кальцію?

Гідроксиапатит кальцію – мінерал, що входить до складу кісток. При введенні повністю засвоюється організмом. Тому він добре сприймається і не викликає відторгнення та алергічних реакцій.

Переваги препарату FACETEM

FACETEM створений завдяки технології Lattice-pore, дозволяє отримувати більш тривалий результат, так як частинки гідроксиапатиту кальцію деградую поступово, шар за шаром, на відміну від аналогів, в яких деградація відбувається за принципом танення цукрового кубика.

 • FACETEM має зручний обсяг шприца в 1.5 мл і 0.8 мл, це дозволяє обробляти будь-які ділянки обличчя і тіла і при необхідності проводити додаткову корекцію.
 • Гідроксиапатит кальцію укладений в мікросфери 25-45 μm. Вони знаходяться в гелі, який переважно складається з гліцерину, карбоксиметилцелюлози натрію та води.

Контурна пластика з гідроксиапатитом кальцію та гіалуроновою кислотою, в чому різниця?

Якщо порівнювати гідроксиапатит кальцію з філерами на основі гіалуронової кислоти, то він має ряд переваг:

 1. Довше зберігається результат. Півтора-два роки – це вам дасть тільки гідроксиапатит кальцію. Погодьтеся, зовсім непогано порівняно з обіцяними 6-18 місяцями з гіалуроновою кислотою, чи не так?
 2. Ні набряків. Якщо ви боїтеся набряків – цей філер, то краще вибрати FACETEM або RADIESSE – тут вже вирішувати вам.
 3. Строго очікуваний результат. Якщо не любите сюрпризів, особливо неприємних, то вам сюди. Гіалуронова кислота – це якість, не сперечаюся, але якщо ви хочете отримати математичну точність в результатах, без похибок, то тут безперечно краще.

4. Оздоровлення і омолодження шкіри. Більш активна і тривала стимуляція синтезу фібробластів і, отже – колагену і еластину, ущільнення шкіри на 50% і більше сильний захист від впливу навколишнього середовища – це все експериментально доведені факти, які мають на увазі, що ваша шкіра буде більш підтягнутою, еластичною, красивою, здоровою і захищеною, ніж після гіалуронової кислоти.

Хід контурної пластики з FACETEM в Києві

Тривалість – 60 хв.
Етапи контурної пластики:

 • Дезінфекція – шкіра протирається спеціальним дезінфікуючим розчином, який не сушить її.
 • Інфільтраційна анестезія – для вашого комфорту. Місцевий анестетик вводиться за допомогою голки, це робить процедуру безболісною і комфортною.
 • Введення препарату – впевненими і точними

рухами лікар зробить кілька введень тупокінцевий голкою – канюлею. Після анестезії цей етап пройде швидко та безболісно.

 • Нанесення загоювальної речовини – для більш швидкого загоєння точок від ін’єкцій та вашого комфорту.

От і все. Реабілітаційного періоду як такого немає – можливі невеликі синці та набряк, які швидко проходять. Як після будь-якої ін’єкційної процедури рекомендується деякий час дотримуватися спеціальний режим.

Ціна філера FACETEM у Києві

Вивчити вартість контурної пластики в Wellness Studio “Pastura” ви можете за посиланням: ціна контурної пластики.

Проконсультуватися та записатися на процедури ви можете за телефонами:

096-365-35-65
050-136-30-10