Досвідчені жінки знають, що майстерність візажиста не може повністю приховати вікові зміни і дефекти шкіри. На щастя, на допомогу приходить косметологія, яка в змозі мінімізувати прояви зайвої ваги і прожитих років. Ефективними інструментами на озброєнні косметологів є ліполітики – речовини, що розщеплюють жир.

Що таке ліполітики

Подібні косметологічні препарати мають яскраво виражений жиросжигающий ефект і вводяться всередину підшкірної жирової клітковини ін’єкційним методом. Вони прискорюють метаболізм і розщеплюють жир, чим покращують стан і зовнішній вигляд. Механізм дії такий:

    1. Склад вводять в проблемну зону локально, а там його активні компоненти впливають на жирові клітини (адипоцити).
    2. Відбувається ліполіз (розщеплення) клітин, вони трансформуються в рідкий стан.
    3. Продукт розпаду, що утворився, потрапляє в найближчі кровоносні судини, звідки виводиться з організму природним шляхом.

Схема може відрізнятися у різних видів расщепителя. Існують два їх типу:

  • прямі – містять речовини, що спалюють адипоцит разом з мембраною. Діють агресивно, але дають помітний ефект. Застосовуються всередині зон великого обсягу (живіт, стегна, сідниці);

  • непрямі, або ліпоредуктори, мають повільний, але м’який ефект, який проявляється в спалюванні частини адипоцити без руйнування. Як результат – вона стає плоскою, що робить шкірні покриви гладкими, зменшує обсяги на конкретній області. Використовуються на невеликих ділянках (підборіддя, щоки, вилиці,, «апельсинова кірка» при липодистрофии), тому дозволяють домогтися плавного зменшення маси.

Огляд популярних ліполітиків

Косметологічна фармацевтика пропонує масу медикаментів для ліполізу. Вони відрізняються призначенням, складом, способом застосування. Тому, звернувшись до фахівця, ви повинні хоча б узагальнено розуміти, який засіб він пропонує для лікування, щоб не дати себе обдурити. Адже це питання не ціни, а вашого здоров’я.

Дармахель ЛЛ – порятунок для обличчя

Ліполітики Dermaheal LL створений південнокорейськими косметологами і володіє непрямою дією. Переважно його застосовують для корекції нижньої частини обличчя, видалення проявів целюліту, ліфтингу. Уже два-три сеанси дозволяють побачити результат використання Дармахеля. Епідерміс стає більш підтягнутим, гладким, пружним. Важливо при цьому, що після процедури ймовірність появи набряку мінімальна.
Залежно від оброблюваної зони косметолог витрачає від 5 до 10 мл складу за один сеанс. Процедуру зазвичай проводять без анестезії. Дармахель ЛЛ вводять вглиб пжк на 5-10 мм за допомогою тонкої голки або канюлі, попередньо продезінфікувати потрібну ділянку.

Light Fit, F&B и Ultra Light – ніжна турбота про вашу шкіру

Всі ці непрямі ліполітики, що володіють м’якою дією, призначені для видалення адипоцитів на локальних ділянках. Відмінність їх тільки в процентному співвідношенні діючих інгредієнтів.
Light Fit називають ліполітики для підборіддя, також його активно застосовують з метою зменшення носогубних валиків, підтягування обвислих складок на вилицях, позбавлення від грудочок Біша, гриж під очима. Практично повним його аналогом є Ultra Light.
F & amp; B особливо ефективний при надмірній ліпотрансплантації, коли обсяг був розподілений нерівномірно, з метою видалення подвійного підборіддя. Додатково дає ефект стимуляції периферичних лімфатичних і кровоносних судин.
Перед процедурою епідерміс очищають з подальшою дезінфекцією, знезаражують також після сеансу. На щоках, підборідді склад вводять голкою на 4-8 мм углиб під кутом 90 градусів. Під час процедури витрачається не більше 8 мл расщепителя. На тілі глибина введення становить 6-13 мм, максимально вводиться 26 мл.

Toskani Localizes Cellulite Coctail и Anticellulite Coctail: целюліт під прицілом

Перший препарат – суміш ліполітиків і екстрактів рослин, які розчиняють, а потім виводять вміст ліподістрофіческих вузликів генералізованої форми. Друге його завдання – порятунок від «бичачої шиї», скупчення жиру в області лопаток («вдовій горб»).
Продуктом того ж виробника є Anticellulite Coctail, застосовуваний при набряку ліподістрофії, терапії локальних ділянок тіла. Його ін’єкція знімає набряки, покращує лімфодренаж, прискорює обмінні процеси організму, моделює контури фігури.

Phosphocol –вбивча сила проти целюліту

Ще одна розробка компанії TOSKANI COSMETICS в боротьбі з ліподистрофією – ліполітікі Phosphocol. Показанням до застосування є захворювання в локалізованої стадії і III-IV ступеня. Цей потужний прямий расщепитель руйнує мембрану адипоцити, після чого, перетворюючи в емульсію, виводить в простір між клітинами. Звідси вона виводиться з сечею і фекаліями.

TOSKANI COSMETICS Levocarnicel: пептиды на страже упругости

Levocarnicel от бренда Тоскани Косметикс – это раствор олигопептида L-карнитин. Вещество состоит из метионина и лизина, которые принимают участие в развитии мышц. Если л-карнитина не хватает, адипоциты не перемещаются в энергетическую точку, где будут сжигаться. Такое скопление приводит к образованию липодистрофии. Инъекции карнитина используют при I-III степени заболевания, дряблости кожных покровов.

Cynomax: захист від радикалів

Ціномакс від компанії Тоскані – непрямий ліполітик, який забезпечує створення дренирующего ефекту. Гарантує такий результат екстракт артишоку, що виявляє сечогінну дію і виводить токсини. Одночасно він розчиняє жир, захищає епідерміс від вільних радикалів.

Hyalironidase: розщеплюй та володарюй

Hyalironidase: розщеплюй та володарюй
Це засіб змішують з липолитическими коктейлями, щоб вводити всередину епідермісу, або поверхнево наносять в чистому вигляді. Фермент під назвою Гиалуронидаза спочатку присутній в організмі людини і здатний розщеплювати кислоти, які потім виводяться природним шляхом. Hyalironidase може розщеплювати адипоцити, максимізувати потрапляння в клітини ін’єкційних засобів мезотерапії, запобігати утримання рідини всередині дерми.

Таблица 1. Склад і призначення ліполітиків

Назва препарату Основні компоненти Показання до застосування
Dermaheal LL L-карнітин, біометричні пептиди, фосфатидилхолін, гіалуронова кислота, полівітаміни Ліподистрофія, обвислість шкірних покривів, зайві відкладення жиру
Light Fit Хлорид натрію, екстракти анемони, папайї, кінського каштана, рутки корейської Корекція маси жирових відкладень на обличчі
F&B
Ultra Light
Localizes Cellulite Coctail Дезоксихолат, фосфатидилхолін, гамамелис віргінський, іглиця колюча Ліподистрофія локалізована і III-IV стадії, в’ялість шкірних покривів
Anticellulite Coctail Артишок, кофеїн, польовий хвощ, фосфатидилхолін, содиум дезоксихолат Целюліт генералізованої форми, I-III ступенів
Phosphocol Фосфатидилхолін, дезоксіколат натрію Ліподистрофія в локалізованої формі, III-IV стадії
Levocarnicel 20% L-карнітин В’ялість шкіри, ліподистрофія I-III ступеня
Cynomax Екстракт артишоку Локалізована ліподистрофія I-III стадії, шкіра, схильна до жирності, венозний набряк
Hyaluronidase Гіалуронідаза, кофеїн, L-карнітин, аргінін, ціанокобаламін Фібро-склеротична форма ліподистрофії, гранульоми, введення філера в надлишкових обсягах при контурній пластиці (гіперкорекція)

Як бачите, косметологія пропонує все, що потрібно для збереження молодості обличчя і тіла. Тепер легко залишатися вічно юної і прекрасною. А адже саме це для жінок – запорука гарного настрою та радості життя. Кохайте та будьте чарівні!

Для запису на процедуру або на консультацію звертайтеся за телефонами:

096-365-35-65
050-136-30-10