Краса, молодість, стрункість і досконалість – те, до чого в усі часи прагнули жінки. Сучасні косметологічні методики є ефективним способом досягнення бажаного, оскільки вони вражають своєю результативністю. Ферментотерапія – інноваційний спосіб, що допомагає прискорити обмінні процеси, позбутися від локальних жирових відкладень, відкоригувати недоліки і зменшити видимість вікових змін шкіри.

Що таке ліполітики

Ліполітики – препарати, що використовуються в ензимотерапії для корекції овалу обличчя та фігури. За допомогою найтонших голок або тупокінцевий канюль вони ін’єкційно вводяться під шкіру, за рахунок чого відбувається зменшення локальних жирових відкладень в області обличчя, підборіддя, шиї, рук, живота, стегон. Ця косметологічна методика називається «ліполіз», вона дозволяє не тільки позбутися від жиру і усунути видимі прояви целюліту, але також прискорити обмін речовин в організмі, поліпшити стану шкіри.

Особливості ліполітики Innoaesthetics

Innoaesthetics – іспанський бренд, що спеціалізується на розробці препаратів для косметологічних процедур. Серед ліполітиків цієї компанії варто виділити:

  • Draining PPC. Цей ензим може використовуватися для корекції різних недоліків, пов’язаних з віковими змінами шкіри обличчя і тіла і наявністю великих обсягів жирових відкладень (друге підборіддя, «бичача шия» і т.д.).
  • Slimming. Склад речовин, зібраний в цій формулі, спрямований на лікування гідроліподістрофії.

  • Cynara Plus+. Цей комплекс відрізняється вираженою дією, спрямованою на лімфодренаж. При використанні цього препарату для ферментотерапії відбувається значне зменшення подвійного підборіддя, а лінія нижньої щелепи набуває чіткість, поліпшення контурів обличчя дозволяє зробити зовнішність гармонійною і збалансованою.
  • Face Nade. Ензим сприяє зменшенню обсягів підшкірно-жирової клітковини. Активні компоненти, що входять до його складу, сприяють активному липолизу адипоцитів в області обличчя і тіла, пригнічення липогенеза, поліпшенню лимфодренажа і зміцненню шкіри.

Особливості PB SERUM TRIADA

Незважаючи на те що на косметологічні процедури, в яких використовуються ензими, увагу, як правило, звертають жінки старшого віку або дівчини, із зайвою вагою, гідроліподістрофія, фіброзним целюлітом, використання потрійного комплексу PB SERUM TRIADA також допоможе впоратися з проблемами постакне.
До складу комплексу входить три компоненти:

  1. Ліпаза – ліполітик, дія якого спрямована на зменшення жирових відкладень в області обличчя і тіла.
  2. Ефект гіалуронідази полягає в усуненні набряків і розщепленні гіалуронової кислоти.

3. Коллагеназа направлена на подтяжку кожи, ликвидацию шрамов и растяжек.

Представленные энзимы могут использоваться в любой комбинации или же в качестве монопрепарата. В каждом флаконе содержатся лиофизилаты, относящиеся к конкретному энзиму. Поэтому после проведения консультации и определения подходящего состава косметолог готовит суспензию и сразу же проводит процедуру. Ферментотерапия происходит быстро с помощью внутритканевого введения растворов, за счет чего удается достигнуть пролонгированного эстетического эффекта.

Таблицы 1 и 2 помогут вам подобрать наиболее подходящий препарат для решения именно вашей проблемы.

Таблиця 1. Порівняльна характеристика ліполітиків

Ліполітики / Характеристики Innoaesthetics Draining PPC Innoaesthetics Slimming Innoaesthetics Cynara Plus+ Innoaesthetics Face Nade PB SERUM TRIADA
Обличчя Зменшення вираженості подвійного підборіддя, «бичачої шиї». Гідроліподистрофія в області щік, носогубного трикутника, підборіддя Зменшення набряклості і недоліків зовнішності, пов’язаних з віковими змінами. Зменшення другого підборіддя, надання більшої чіткості контурам обличчя, полегшення форми носа. Корекція овалу обличчя, в’ялість шкіри, розтяжки, рубці, жирові брилі.
Тіло Надлишкові жирові відкладення, «жирові пастки», розташовані на передній черевній стінці, стегнах, сідницях. Зменшення видимих ознак целюліту в області живота, стегон, рук. Зменшення обсягу локальних жирових відкладень за рахунок лімфотропного і лімфодренажного ефекту. Зменшення локальних жирових відкладень, поліпшення лімфодренажу, зміцнення шкіри. Розтяжки і гіпертрофічні рубці, жирові відкладення, фіброзні утворення.
Назначение Зменшення обсягів локальних жирових відкладень. Комплексна ліполітична терапія Дренажний і венотонізуючий ефект. Ліполіз, мезотерапія. Комплексна ліполітична терапія.
Курс 5-10 процедур з інтервалом 2-3 тижні Кількість сеансів ензимотерапії залежить від оброблюваної зони і бажаного результату. Кількість візитів до косметолога і їх періодичність обговорюються під час консультації. Кількість сеансів ферментотерапии визначається індивідуально. Кількість процедур підбирається індивідуально в залежності від оброблюваної області.
Витрата на одну зону Залежить від площі оброблюваної зони і визначається під час консультації. Індивідуально підбирається косметологом. Визначається після огляду проблемної зони і консультації фахівця Залежить від площі зони і бажаного ефекту. Визначається під час консультації в залежності від площі оброблюваної зони.
Состав Фосфатидилхолін, дезоксихолат натрію L-карнітин, кофеїн, рутин, органічний кремній Екстракт мелілота, екстракт артишоку, рутин, хедера спіральна, центелла. L-Карнітин, Цинар, Мелілото, Тирозин, Лецитин, Троксерутин. Ліпаза, гіалуронідаза, колагеназа.

Таблиця 2. Зони корекції ліполітиками.

Зони Innoaesthetics Draining PPC Innoaesthetics Slimming Innoaesthetics Cynara Plus+ Innoaesthetic Face Nade PB SERUM TRIADA
Підборіддя + + + + +
Обличчя   + + + +
Руки + +     +
Спина + + +   +
Бока + + +   +
Живіт + +     +
Стегна, зовнішня частина + + +   +
Коліна + + +   +
Гомілки + + +   +

Для запису на процедуру або на консультацію звертайтесь за телефонами:

096-365-35-65
050-136-30-10