Огляд косметичних продуктів

Догляд за шкірою обличчя після ін’єкцій краси

обзор

Сьогодні ми живемо в той прекрасний час, коли сучасна наука та її виконавці в особі сучасної косметології, допомагають жінці виглядати чудово! І якщо десятки років назад для більшості населення основним засобом по догляду був крем, то зараз в нашому розпорядженні величезний вибір засобів для омолодження обличчя (ін’єкції краси, пілінговий догляд, біоревіталізація, мезотерапія и т.д.), що дає чудовий ефект! Але слід пам’ятати, що догляд за своєю шкірою не закінчується, як тільки ви вийшли за межі студії краси. Наша шкіра як ніколи потребує постпроцедурном догляді, щоб зняти подразнення, зволожити, захистити від агресивного навколишнього середовища, і, звичайно ж, продовжити процес регенерації шкіри.

Які ж засоби для омолодження шкіри після дерматологічних і косметичних процедур нам надають професіонали, в тому числі студія краси Pastura в місті Києві? Давайте розглянемо, в чому перевага деяких з них.

Використання ранозагоювальних і відновлюючих кремів після ін’єкційних процедур, пілінгів та інших травматичних процедур, є обов’язковою мірою, недотримання якої, може спричинити за собою ряд небажаних явищ і ускладнень. Будьте уважні і не ігноруйте рекомендації після процедури!

Mastelli turnover – ранозагоювальний крем

В останні роки італійська компанія Mastelli вивела на ринок цілу лінійку цікавих і прогресивних продуктів. Серед них крем Mastelli Turnover. Якщо шкіра після омолоджуючої процедури стає чутливою, сухою, то крем Mastelli Turnover дуже швидко її заспокоює, знімає почервоніння, захищає від зовнішнього впливу. Один з активних інгредієнтів крему – це полідезоксірібонуклеотід (ПДРН). Він прискорює багато фізіологічних процесів, як в самих клітинах, так і в матриксі дерми, в шарах епідермісу і гіподерми. Ефективні його висока біосумісність зі шкірою, дія на клітинному рівні і тривалий пролонгований результат. Відновлення та ущільнення клітин, еластичність і зволоження шкіри, зниження вираженості зморшок, захист від зовнішніх факторів – ось такими ефектами порадує вас крем Mastelli Turnover.

turnover

Innoaesthetics Skin repаir- відновлючий крем після омолодження обличчя

Не менш відома своїми прогресивними розробками і іспанська компанія Innoaesthetics, продукти якої вирішують багато естетичні проблеми. Після омолоджуючої процедури, завдавши на шкірний покрив відновлює крем Innoaesthetics Skin repаir, шкіра просто засяє! Екстракти рускусу і арніки запобігають появі залишковою гіперпігментації, набряків, синців, почервоніння, нормалізують мікроциркуляцію, прибирають запалення. А пептид GP4G збільшує вміст кератину в епідермісі, колагену в дермі. Якщо Ваша шкіра або шкіра клієнта схильна до набряків, є проблеми з кровообігом, крем Innoaesthetics Skin repаir– ваш!

Innoaesthetics Refresh Mask – догляд за шкірою після «уколів краси»

Ще один чудовий продукт цієї ж компанії, який доведеться вам до смаку, Innoaesthetics Refresh Mask – маска, що відновлює. Це адресна маска для застосування після омолоджуючої процедури з використанням засобів для пілінгу обличчя. Не секрет, що після використання пілінгу шкіра стає чутливою, роздратованою і засушеною. Тому важливо завершити процедуру заспокійливим засобом, який допоможе відновити шкіру. Тим більше до складу даної маски, крім пептидів і гіалуронової кислоти, входить такий чудовий інгредієнт як фактор росту епідермісу (EGF), який стимулює фібробласти і в результаті клітина отримує сигнал ділитися. Це зменшує втрату колагену і стоншування дерми. Важливе дію Innoaesthetics Refresh Mask – це інтенсивне зволоження, запобігання втрати вологи шкірою, відновлення ліпідного бар’єру. Як її застосовувати? Дуже просто. Легкими масажними рухами розподіліть маску по поверхні шкіри і залиште її на 5 хвилин. Якщо маска вбралася не в повному обсязі, втирайте залишки в шкіру по масажних лініях.

Hyperoil після пілінгу, філерів та інших омолоджуючих процедур

Наступний інноваційний препарат для загоєння пошкоджених шкірних покривів, ран будь-якого генезу, який використовується не тільки в косметології, а й в медицині, Hyperoil, який випускається у вигляді ранозагоювального крему, гелю, масла, спрея. Унікальність його в тому, що він дає швидкий результат загоєння ран, має потужну антисептичний ефект і не вимагає місцевого застосування антибіотиків. Hyperoil рекомендують наносити при будь-яких типах ран і шкірних ушкоджень, на всіх стадіях. Ці результати досягаються завдяки двом чудовими рослинам, які використовує людство протягом багатьох тисяч років: дерева ним, насіння якого використовують в аюрведі, гомеопатії та всіма нами знайомий звіробій. Азадирахтин, що міститься в насінні дерева ним, бере участь в процесах утворення колагену і еластину, коригує енергетичне поле людини. Чудово себе показав гель Hyperoil у відновленні після мезотерапії, пілінгу, в терапії акне.

Догляд за шкірою після ін’єкційних процедур в Києві

Як бачимо, ін’єкційна косметологія вирішує проблеми всіх типів шкіри після будь-яких омолоджуючих процедур. Якщо наочно, то можна порівняти дію цих 4 продуктів в таблиці:

Продукт Призначення Активний інгредієнт Дія
Mastelli turnover чутлива, суха, роздратована шкіра нуклеотид натурального походження (ПДРН). заспокійлива, протизапальна, регенераційна, захисна
Innoaesthetics Skin repаir роздратована, запалена шкіра, набряки, мішки під очима, проблеми з кровообігом екстракти рускусу, арніки, пептид GP4G заспокійлива, протизапальна, прискорення процесів загоєння
Innoaesthetics Refresh Mask чутлива, суха шкіра пептиди, гіалуронова кислота, фактор росту епідермісу (EGF). заспокійлива, зволожуюча, живильна, освіжаюча
Hyperoil будь-які пошкодження шкірних покривів, рани, які погано загоюються екстракти насіння нима і звіробою зволожуюча, швидке загоєння будь-яких шкірних ушкоджень

Для запису на процедуру або на консультацію звертайтесь за телефонами:

096-365-35-65
050-136-30-10