PB SERUM TRIADA / ТРИАДА – ферменти для схуднення і видалення целюліту

(Slim+/ Smooth+/ Drain+)

ФЕРМЕНТИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ І ПРИБИРАННЯ ЦЕЛЮЛІТУ

Що може підняти настрій жінці на весь день? Що надихає, радує і дає відчуття щастя? Це, звичайно ж, визнання себе Богинею, неповторною і бажаною! Жінки в усі віки прагнули до досконалості: краси, стрункісті та молодості. Але в наше швидкісне століття зі стресами і браком часу це ох як нелегко! Як часто ми опускаємо руки, коли дзеркало відображає навислі повіки, «бульдогові» щічки, друге підборіддя, а ваги – зайві кілограми в навантаження з целюлітом? Але є її Величність Косметологія! Сьогодні інноваційні розробки в цій галузі просто вражають своєю результативністю.

Такою «Чарівницею» є іспанська біотехнологічна лабораторія Proteos Biotech фармацевтичного холдингу Moehc Group, яка розробила комплексний і безпечний підхід до вирішення недоліків зовнішності на основі ферментів. Ферментотерапія сьогодні популярна в плані оздоровлення, виведення токсинів і зайвої рідини, прискорення обмінних процесів організму, що покращує якість і тривалість життя. Це інноваційний продукт PB Serum Triada – комплекс ензимів, що синтезуються організмом людини.

Комплекс PB Serum Triada

  • Високотехнологічний (виробництво рекомбінантних ферментів за допомогою бактерій).
  • Біодоступний, з глибокої проникністю (ліофілізована форма продукту).
  • Без консервантів і побічних ефектів (не викликає алергічних реакцій) препарат.
  • Діє він локально, тобто на ті ділянки шкіри, де спостерігається проблема.
  • Не має ніяких обмежень за віком (дівчата і жінки старшого віку незалежно від проблеми знайдуть рішення).
  •  Важливо, що результат швидкий, а ефект довготривалий!

PB Serum Triada складається з трьох елементів. Давайте розглянемо їх докладніше.

Ліпаза PB Serum SLIM+ – ліполітики для спалювання жиру на обличчі і тілі

Як дати поштовх до розпаду жирів природним шляхом? Як домогтися того, щоб в проблемної області тіла і обличчя «пішли» жирові відкладення, не торкаючись тих ділянок, де все добре? Як боротися з малярськими мішками, відкоригувати овал обличчя і забути про брилі, як зменшити грижі повік? Рішення проблем – ензим ліпаза PB Serum SLIM +! Це біологічно активний ліполітик, який розщеплює проблемний жир на обличчі й тілі, в результаті чого організм швидко і ефективно видаляє його в тих зонах, де худнути так складно. Особа набуває чіткого овал, виражені скули, зникають носогубні складки, грижі століття, «здуваються» щоки.

Гіалуронідаза PB Serum DRAIN+ – розщеплює гіалуронову кислоту, усуває набряки

В процесі розщеплення жирів, крім застосування ліполітики, важливо, щоб вчасно йшла зайва рідина, щоб уникнути набряків на обличчі. Коктейль PB Serum Triada пропонує наступний свій компонент – фермент гіалуронідаза PB Serum DRAIN +, яка розщеплює гіалуронову кислоту, в результаті чого коригується надмірний вміст рідини в гіподермі. В результаті такого дренажу йдуть набряки, одутлість обличчя, поліпшується стан шкіри. Вона набуває здоровий та квітучий вигляд!

Коллагеназа PB Serum SMOOTH+ – фермент для підтяжки шкіри, від розтяжок та шрамів

Як правило, на косметичні процедури з ензимами частіше звертають увагу зрілі жінки або жінки з проблемами з вагою і целюлітом, особливо фіброзним. Але третій компонент комплексу PB Serum Triada – колагеназа PB Serum SMOOTH + – це палочка-виручалочка не тільки для них, але і для дівчат з проблемами постакне. Колагеназа руйнує старий колаген, моделює рубцеві зміни шкіри, сприяє синтезу нового колагену. Рубці, розтяжки, в’ялість шкіри – сфера дії цього чудового ферменту.

Саме така комплексність дає унікальність препарату PB Serum Triada. Ви можете одночасно вирішити масу проблем, заощадивши гроші і час, а результати видно після перших процедур. Позитивна динаміка в перебудові клітин шкіри і жирової тканини відбувається не тільки там, де проводилися ін’єкції, а й по всій області обличчя.

Ферменти PB Serum Triada в ін’єкційної косметології

Комплекс PB Serum Triada можна використовувати в будь-якому поєднанні, а можна вводити тільки монопрепарат. Кожен флакон містить ліофілізат відповідного ензиму. Перед застосуванням при відвідуванні студії краси косметолог готує суспензію і відразу ж проводить ін’єкцію. Процедура проходить швидко, без хірургічного втручання, шляхом внутритканевого введення і дає пролонгований естетичний ефект!

PB Serum Triada

назва SLIM+ SMOOHT+ DRAIN+
Iнгредієнт ліпаза РВ 500 колагеназа РВ220 гіалуронідаза 3000
Дія ліполітична фібролітична дренажна ,

ліфтинг-эффект

Для запису на процедуру або на консультацію звертайтеся за телефонами:

096-365-35-65
050-136-30-10