Уколи краси влітку, можна чи ні?

Уколи краси влітку, можна чи ні?

Уколы красоты летом - можно или нет? Студия Пастура - Киев

Літо – час щастя і відпочинку! Чи можна робити уколи краси в цей час? Давайте докладніше розглянемо це питання.

На початку літа наша шкіра потребує особливого догляду, оскільки після недовгої весни виглядає блідою, млявою, має нерівний колір і місцями лущиться. Та й протягом нього ми постійно піддаємося шкідливій дії сонця, кондиціонерів, вітру, морської і хлорованої води та інших факторів, безперечно приємних, але відбирають у нас молодість. За логікою речей, косметологічні ін’єкції просто необхідні в цей період для того, щоб захистити нас від усього цього.

Але є одне «але» – влітку дуже активно сонце і після ін’єкцій виникає велика ймовірність появи веснянок. Вирішення цієї проблеми давно придумано – тиждень після процедури користуватися кремом з SPF 50 і вище. Ну і само собою, дотримуватися простих порад по догляду після ін’єкцій, але це правило діє цілий рік. Та й за крем з високим SPF в літні дні ваша шкіра скаже спасибі. Адже влітку їм потрібно користуватися всім і постійно, а не тільки після ін’єкцій.

Якщо ці два пункти дотримані, то давайте розглянемо, що найкраще спробувати з уколів краси влітку.

Ботулінотерапія від мімічних зморшок

Коли сонечко активно – ми жмуримося. Це природно, але навколо очей відразу починають з’являтися ці надокучливі зморшки! Щоб цього уникнути можна використовувати Ботулакс (Botulax) – ін’єкційний препарат, який призупинить роботу м’язів і таким чином виконує профілактику і корекцію мімічних зморшок. Крім усього іншого, ботулінотерапія дозволить виправити міміку, вирівняти посмішку, зробити погляд більш відкритим і навіть, як побічний ефект, зменшити головний біль, якщо ви ними страждаєте. Ін’єкції дозволять не тільки проскочити літо не додавши собі зайвий рік, але і скинути кілька зайвих!

Уколы красоты летом - можно или нет? Студия Пастура - Киев 1

Плазмоліфтинг, PRP і карбоксітерапіі – омолодження, зволоження і відновлення шкіри

Уколы красоты летом - можно или нет? Студия Пастура - Киев 2

Під час засмаги … а влітку ми загоряємо майже постійно – хто при прогулянці на вулиці, хто на дачі, хто на пляжі. Так ось, під час засмаги наша шкіра втрачає вологу і починає сохнути і з’являються … так-так, ті самі зморшки. Крім цього – сухість, лущення, інсоляція та інші наслідки, які часто супроводжують цей процес, не приносять радості. Саме тому рекомендується виконувати зволожуючі процедури, що живлять і відновлюють.

Серед ін’єкцій краси є такі чарівні палички як плазмоліфтинг, PRP і карбоксітерапія. Всі вони ефективні і кожна по-своєму діє, але принцип один – вони:

  • відновлюють і зволожують шкіру,
  • регулюють її водний баланс,
  • прибирають зайву сухість,
  • запускають механізм омолодження організму,
  • сприяють накопиченню вологи,
  • підвищують тонус шкіри і її еластичність,
  • активізують мікроциркуляцію,
  • посилюють приплив поживних речовин і кисню до тканин,
  • покращують колір шкіри.
Тобто, це потужна зброя проти старіння і зневоднення!

Біоревіталізація і редермалізація – підготовка до відпустки

Хорошою підготовкою до сонячного впливу і поїздки на море стануть біоревіталізація і редеремалізація. Вони в своєму складі мають гіалуронову кислоту, яка відповідає за молодість, еластичність і насиченість шкіри вологою. Ці процедури підготують вас до агресивного впливу сонця і кондиціонерів, а також до сильних вітрів і солоній воді, якщо ви плануєте поїздку на море. Після процедури загар лягатиме рівно, шкіра буде захищена від будь-яких шкідливих речовин, ви не підсмажитесь на сонці і відмінно відпочинете.

До речі, пості відпустки рекомендується повторити редермалізацію або біоревіталізацію (обирайте самі), щоб закріпити ефект.

Уколы красоты летом - можно или нет? Студия Пастура - Киев 3

Філери, або контурна пластика – для здійснення мрії

До речі, а чому б на літо не зробити сексуальні, чуттєві губи? Або збільшити вилиці, або підборіддя, або зробити миленькі щічки, або позбудеться глибоких зморшок? Адже літо – час щастя та здійснення мрії!

Все це легко можна зробити за допомогою контурної пластики – всього за одну процедуру! Контурна пластика – це ін’єкції філера, який дозволить відкоригувати зовнішність.

Уколы красоты летом - можно или нет? Студия Пастура - Киев 4

Карбоксітерапія, PRP і плазмоліфтинг – краса і здоров’я волосся

Так, і не забувайте про волосся – воно теж потребує догляду і відновлення. Для цього є такі процедури як карбоксітерапія, плазмоліфтинг і PRP (ПРП). З ними шкіра голови оздоровиться, волосся зміцняться, насититься корисними речовинами і почне активно рости.

Всі ці процедури дуже корисні круглий рік, але влітку – особливо. Але, нагадаю: щоб уникнути дрібних неприємностей на зразок веснянок і для більш якісного відновлення шкіри після ін’єкційної косметології, рекомендується користуватися кремом з SPF 50 (не менше) і дотримуватися простих правил постін’єкційного догляду. Гарного і щасливого вам літа !!!

Щоб записатися на процедури в самому центрі Києва або проконсультуватися, телефонуйте за телефонами:

096-365-35-65
050-136-30-10
2019-06-15T19:23:06+00:00