Xeomin – один з кращих препаратів для ботулінотерапії

Ксеомін – інноваційний препарат для корекції вікових змін шкіри

Ін’єкційна косметологія пропонує уколи краси, завдяки яким можна боротися з недосконалостями шкіри. Одним з найбільш ефективних препаратів, що включають в себе ботулін є Ксеомін. Його активна формула дозволяє повністю розгладжувати навіть глибокі зморшки зі збереженням міміки обличчя. Цей засіб є чудовою альтернативою міорелаксантів, які використовуються практично у всіх клініках.

Препарат Xeomin розроблений відомою німецькою компанією Merz має в складі такої компонент, як високоочищений ботулотоксин типу А.

Він надає високу терапевтичну селективну дію на периферичні нервові закінчення. М’язи тимчасово перестають скорочуватися і заморожуються, і завдяки цьому заломи і зморшки, що з’явилися на шкірі, розгладжуються.

Переваги застосування Ксеомін:

 • мінімальний ризик появи алергічних реакцій з боку організму;
 • немає звикання;
 • можна використовувати для дрібних мімічних м’язів обличчя;
 • у пацієнтів зберігається природна фізіологічна міміка;
 • немає ризику появи асиметрії або птозу.

Даний метод ботулінотерапії відрізняється від інших видів тим, що міорелаксуюча дія Ксеоміну поширюється тільки в місцях іннервації, тому не створюється ефекту нерухомості окремих ділянок обличчя.

Прочитати про особливості ін’єкційної косметології влітку можете тут: уколи краси влітку.

Показання до застосування ботулінотерапії

Раніше ботулотоксин застосовувався для усунення спазмів м’язової системи. На даний момент він активно застосовується в клінічній косметології для вирішення наступних проблем:

 • природне фізіологічне старіння шкіри;
 • глибокі заломи і зморшки;
 • гусячі лапки навколо очей;
 • міжбрівні зморшки.

Високий терапевтичний результат від проведення ін’єкційної терапії досягається у пацієнтів у віці від 30 до 50 років. Після 50-річного віку ін’єкції слід проводити за клінічними показаннями косметолога.

Мінімальні результати омолодження шкіри можна помітити приблизно через два дні після проведення процедури. Максимально ефект проявляється приблизно через 2 тижні після відвідування кабінету косметолога.

Протипоказання до застосування уколів краси Xeomin

Клиничними протипоказаннями виступає наявність в анамнезі таких захворювань, як міастенічні і аутоімунні м’язові синдроми, ВІЛ, сифіліс, психічні та неврологічні розлади, цукровий діабет інсулінозалежного типу.
Також не рекомендовано проводити ін’єкції в період вагітності і годування дитини грудьми, при наявності гіперчутливості до компонентів лікарського засобу, порушеннях згортання крові.
До відносних протипоказань відносяться гострі респіраторні інфекції, підвищення температури, запальні процеси на шкірному покриві, після усунення яких можна пройти лікування.

Як проводиться процедура омолодження обличчя в Києві?

Тривалість – 30 хв.

В першу чергу слід звернутися до лікаря-косметолога, який після огляду і попереднього збору анамнезу може призначити ботулінотерапію. Приблизно за три дні до відвідин лікаря слід відмовитися від алкоголю, антикоагулянтів, фізичних навантажень, антибіотиків. Косметолог проводить ін’єкції наступним чином:

 • ділянка шкіри обробляється антибактеріальними засобами;

 • при пацієнті лікар відкриває препарат і розводить його стерильним розчином натрію хлориду;
 • на шкірі визначаються ділянки проколів;
 • за обраними точкам проводяться ін’єкції ботулотоксину.

Ефект від омолодження зберігається протягом півроку. Тривалість дії препарату залежить від величини м’язових волокон і індивідуальних фізіологічних властивостей організму пацієнта.

Подивитися ціни на ботулінотерапію можете тут: ціна Xeomin.

Реабілітаційний період після ін’єкцій Ксеоміну

Період реабілітації включає в себе заходи догляду, що дозволяють уникнути клінічних ускладнень. Після ін’єкцій не рекомендовано нахилятися або перебувати в горизонтальному положенні. Не можна торкатися обличчя руками в місцях іннервації препарату, так як це може спричинити появу інфекційного процесу.

У перші 30 хвилин після введення лікарського засобу слід мінімально приводити оброблені м’язи в рух, супитися, жмуритися, посміхатися. Для зниження набряків при ін’єкціях навколо очей рекомендується в перші кілька діб пити велику кількість рідини. По можливості треба уникнути перебування на сонці, в солярії або басейні.

Більш докладно можете почитати тут: реабілітація після уколів краси.

Важливо відзначити те, що терапевтичний ефект відзначається не відразу. Блокуюча дія з’являється приблизно через 1-2 тижні. Звернення до професійного косметолога дозволить не тільки отримати відмінний результат ботулінотерапії, а й уникнути таких клінічних ускладнень, як провисання тканин та асиметрія обличчя, птоз верхніх повік. Завдяки цьому методу вдається досягти високих результатів та омолодити шкіру навіть при глибоких вікових змінах.

Ми пропонуємо послуги сучасної косметології. Якщо ви хочете пройти таку процедуру, як омолодження обличчя в Києві, то в такому випадку ви можете звернутися в нашу клініку. У нас працюють досвідчені і кваліфіковані косметологи. Використовуємо в своїй роботі тільки ефективні та клінічно схвалені препарати.

Проконсультуватися ви можете за телефонами:

096-365-35-65
050-136-30-10
2019-07-27T13:24:52+00:00