КРАЩИЙ ПОДАРУНОК – ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ!

Подаруйте своїм близьким яскраві моменти, а також незабутні відчуття! Даруйте красу своїм коханим!

Хочете зробити приємне людині? Допомогти йому відволіктися від повсякденних турбот, розслабитися не тільки психологічно, а й фізично? Подарунковий сертифікат на послуги масажу або косметології — відмінне рішення проблеми!

Всі ми знаємо, що крім очевидного оздоровчого ефекту, масаж приносить дивовижне відчуття тілесної легкості і свободи. Однією з основних його цілей є релаксація, а яким саме чином, і за допомогою якого особливого виду масажу Ви до нього прийдете — виключно Ваш тонкий вибір.

Турботливі руки фахівців нашої студії можуть зробити Ваше життя світліше і радісніше. Масаж і косметологічні процедури подарують незабутні враження, наповнять свіжими силами, здоров’ям, що благотворно позначиться на Вашому самопочутті.
Wellness studio Pastura допоможе Вам зробити подарунок, який стане особливим і запам’ятається надовго тим, хто Вам важливий. Для того щоб Ви могли подарувати враження, задоволення і радість своїм друзям і близьким, співробітникам або діловим партнерам, ми пропонуємо Вам подарункові сертифікати на суму від 500 грн. для візиту в студію.

подарунковий сертифікат - Wellness studio Pastura 1
подарунковий сертифікат - Wellness studio Pastura 2